Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Achiziție de echipamente IT pentru implementarea proiectului Consolidarea capacității tehnice a Direcției Naționale Anticorupție cofinanțat de OLAF în cadrul programului HERCULE III Technical Assistance, prin contractul de grant nr. 831530 – TADNA
- Număr anunț
- CN1013357
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.365.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.346.204 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2019 02:07
- Anunț de atribuire
- CAN1025452
- Termen limită
- 28.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 141-346815
- Documentație de atribuire
- DF1056300
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1056300.pdf
- Formulare echipamente TADNA.DOCX.P7S
- Secțiunea III_Caiet de sarcini pentru achiziție de echipamente IT.DOCX.P7S
- Secțiunea II_Instrucțiuni pentru ofertanți TADNA.DOCX.P7S
- Secțiunea IV_Contract de achiziție echipamente IT.DOCX.P7S
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 1.365.400 RON Adjudecat: 1.346.204 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Storage de mare capacitate– 1PB | 1.241.000 RON | KONTRON SERVICES ROMANIA SRL | 1.240.000 RON ↓0,1% |
| 2 | Dispozitiv cu funcții avansate de duplicare (clonare) discuri … | 30.600 RON | — | |
| 3 | Cutie Faraday cu DVR inclus | 17.600 RON | S.C. Q-EAST SOFTWARE S.R.L. | 48.100 RON |
| 4 | Stații de lucru mobile | 76.200 RON | ALTEX ROMANIA S.R.L. | 58.104 RON ↓23,7% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALTEX ROMANIA SRL CUI 2864518
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Q-EAST SOFTWARE SRL CUI RO 14289821
Valoare atribuită
1.346.204 RON
din 1.365.400 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 19.196 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.