Atribuită Anunț de participare

Achiziție de: Cuptor electric (1 bucată) - in cadrul Proiectului "Parteneriat pentru transferul de tehnologii inovative si materiale avansate in domeniul artelor vizuale (productie, conservare, restaurare)" ID P_40_374

Număr anunț
CN1013353
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
TICON SRL (CUI 7089090)
Cod CPV
39711361-7 · Cuptoare electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.239,50 RON
Valoare atribuită
30.230 RON
Data publicării
19.07.2019 15:20
Anunț de atribuire
CAN1022705
Termen limită
02.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1056330

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TICON SRL CUI RO 7089090

Valoare atribuită

30.230 RON

din 30.239,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.