Atribuită Anunț de participare

Corpuri de mobilier pentru birou sau bucatarie

Număr anunț
SCN1043293
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
MIRAKL SRL (CUI 19276334)
Cod CPV
39151300-8 · Mobilier modular (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.700 RON
Valoare atribuită
14.700 RON
Data publicării
14.05.2019 15:38
Anunț de atribuire
SCNA1018228
Termen limită
29.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1048275

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIRAKL SRL CUI RO 19276334

Valoare atribuită

14.700 RON

din 14.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.