Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sapun lichid de maini pentru dispensere parfum liliac 5 litri Easy Clean
- Număr anunț
- DA40581407
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 799,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.199,60 RON
- Data publicării
- 09.06.2026 10:23
- Termen limită
- 14.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.06.2026 07:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.199,60 RON
din 799,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro