Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,7% sub estimat

Verificare, reparare si reîncărcare stingătoare, pentru Sucursala Electrocentrale Rovinari, Sucursala Electrocentrale Turceni, Sucursala Electrocentrale Craiova, Sucursala Electrocentrale Işalnița, Sucursala Electrocentrale Chiscani şi Sediul Executiv CEO.

Număr anunț
SCN1043270
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.582,50 RON
Valoare atribuită
26.374 RON 7,7% sub estimat
Data publicării
14.05.2019 11:19
Anunț de atribuire
SCNA1020937
Termen limită
30.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1048127

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANINOASA-TIM SRL CUI RO 5188127

Valoare atribuită

26.374 RON

din 28.582,50 RON estimat 7,7%

Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 2.208,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.