Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,3% sub estimat
Servicii de mentenanta, suport tehnic si asistenta tehnica pentru urmatoarele aplicatii/module: AvanTax, AvanTaxVenituri, SNEP, modul ANAF, AvanDoc, AvanCONT, Avansis Online, AvanPlus, AvanManager implementate si utilizate de Directia Impozite si Taxe Locale Sector 5
- Număr anunț
- SCN1043240
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 5 (CUI 38320436)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 271.337 RON
- Valoare atribuită
- 246.000 RON 9,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2019 08:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1020111
- Termen limită
- 27.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048229
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini mentenanta software.pdf.p7s
- Contract servicii mentenanta software.doc.p7s
- FisaDate_DF1048229.pdf
- Formulare mentenanta software.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL CUI RO 12448483
Valoare atribuită
246.000 RON
din 271.337 RON estimat
9,3%
Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 25.337 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.