Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,2% sub estimat
Furnizare copiatoare A3
- Număr anunț
- CN1013204
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI 14240950)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.114 RON 22,2% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2019 11:46
- Anunț de atribuire
- CAN1022549
- Termen limită
- 19.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055404
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EXPERT COPY SERVICE SRL CUI RO 14240950
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Valoare atribuită
10.114 RON
din 13.000 RON estimat
22,2%
Adjudecat la 77,8% din estimat · economie 2.886 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.