Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie xerografica

Număr anunț
DA40588347
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2,COMUNA FILIPESTII DE PADURE (CUI 29038860)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,65 RON
Valoare atribuită
297,65 RON
Data publicării
09.06.2026 15:15
Termen limită
14.06.2026 17:00
Data finalizării
10.06.2026 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,65 RON

din 297,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.