Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AZACTAM 2g pulb. sol. inj X 1 flac. AZTREONAMUM
- Număr anunț
- DA40587167
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.178 RON
- Valoare atribuită
- 3.178 RON
- Data publicării
- 09.06.2026 14:23
- Termen limită
- 14.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.06.2026 08:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.178 RON
din 3.178 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro