Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII ATELIERE EDUCATIONALE PT CONSUM SUSTENABIL-PROIECT ID328741 SERV INOVATIVE PT PREV SEP COPI

Număr anunț
DA40796718
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA CENTRUL DE RESURSE PENTRU INIŢIATIVE ETICE ŞI SOLIDARE (CUI 25433565)
Cod CPV
80310000-0 · Servicii de formare profesionala a tinerilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
09.07.2026 14:32
Termen limită
14.07.2026 17:00
Data finalizării
09.07.2026 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.