Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI MOTOR 5W30

Număr anunț
DA40795782
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
Furnizor / câștigător
KLEMAT SRL (CUI RO11332757)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188 RON
Valoare atribuită
188 RON
Data publicării
09.07.2026 13:47
Termen limită
14.07.2026 17:00
Data finalizării
09.07.2026 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188 RON

din 188 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.