Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contract achizitie carburant auto pe baza de bonuri valorice
- Număr anunț
- DA40791472
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ARAD (CUI 17090393)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184.500 RON
- Valoare atribuită
- 184.500 RON
- Data publicării
- 09.07.2026 10:12
- Termen limită
- 14.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2026 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
184.500 RON
din 184.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro