Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plic B4 cu burduf 5 cm KRAFT MARO siliconic 250 x 353 x 50 mm 130 g mp B4U
- Număr anunț
- DA40796252
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII NEAMT (CUI 13598004)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155 RON
- Valoare atribuită
- 155 RON
- Data publicării
- 09.07.2026 14:08
- Termen limită
- 14.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2026 16:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
155 RON
din 155 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro