Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piept file curcan

Număr anunț
DA40575784
Autoritate contractantă
GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
Furnizor / câștigător
PUIUL REGAL DISTRIBUTIE S.R.L. (CUI 45212046)
Cod CPV
15112120-3 · Carne de curcan (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
942,30 RON
Valoare atribuită
942,30 RON
Data publicării
08.06.2026 14:29
Termen limită
14.06.2026 17:00
Data finalizării
10.06.2026 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

942,30 RON

din 942,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.