Ofertă refuzată Cumpărare directă

CORP ILUMINAT IP65 PTR 2XT8 LED 60 CM si LV TUB LED 8W 900LM G13 60CM NW

Număr anunț
DA40778504
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
556 RON
Valoare finală
994,20 RON
Data publicării
07.07.2026 14:53
Termen limită
12.07.2026 17:00
Data finalizării
12.07.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.