Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale sanitare
- Număr anunț
- DA40816895
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.155 RON
- Valoare atribuită
- 2.155 RON
- Data publicării
- 14.07.2026 10:37
- Termen limită
- 19.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.07.2026 11:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.155 RON
din 2.155 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro