Ofertă acceptată Cumpărare directă

Humulin R

Număr anunț
DA40808284
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
345,12 RON
Valoare atribuită
345,12 RON
Data publicării
13.07.2026 10:59
Termen limită
19.07.2026 17:00
Data finalizării
14.07.2026 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

345,12 RON

din 345,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.