Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pulpe superioare dezosate fara piele

Număr anunț
DA40810175
Autoritate contractantă
GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
Furnizor / câștigător
PUIUL REGAL DISTRIBUTIE S.R.L. (CUI 45212046)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
722,85 RON
Valoare atribuită
722,85 RON
Data publicării
13.07.2026 12:31
Termen limită
19.07.2026 17:00
Data finalizării
14.07.2026 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722,85 RON

din 722,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.