Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezumidificatoare de aer TROTEC TTK 64 HEPA pentru Piata Vale
- Număr anunț
- DA40791894
- Autoritate contractantă
- Municipiul Pascani (CUI 4541360)
- Furnizor / câștigător
- ALT ALECO GROUP SRL (CUI RO18701703)
- Cod CPV
- 42113161-0 · Deumidificatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.220,65 RON
- Valoare atribuită
- 3.220,65 RON
- Data publicării
- 09.07.2026 10:33
- Termen limită
- 15.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.07.2026 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.220,65 RON
din 3.220,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro