Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POMPA MAKITA PF0800 9M APE si POMPA MAKITA PF1010 10M APE MURDARE1100W
- Număr anunț
- DA40818937
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.752,18 RON
- Valoare atribuită
- 1.752,18 RON
- Data publicării
- 14.07.2026 12:18
- Termen limită
- 19.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.07.2026 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.752,18 RON
din 1.752,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro