Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plante la ghiveci

Număr anunț
DA40818102
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
RAGELI FLOWERS S.R.L. (CUI 45483754)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.255 RON
Valoare atribuită
22.255 RON
Data publicării
14.07.2026 11:35
Termen limită
19.07.2026 17:00
Data finalizării
14.07.2026 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.255 RON

din 22.255 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.