Ofertă acceptată Cumpărare directă

FLORI TAIATE

Număr anunț
DA40818035
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
RAGELI FLOWERS S.R.L. (CUI 45483754)
Cod CPV
03121200-7 · Flori taiate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.560 RON
Valoare atribuită
11.560 RON
Data publicării
14.07.2026 11:31
Termen limită
19.07.2026 17:00
Data finalizării
14.07.2026 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.560 RON

din 11.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.