Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Robinet cu paleta 4 toli cod ekn01663
- Număr anunț
- DA40798521
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- AS PREMIER AUTO S.R.L. (CUI 54732994)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.800 RON
- Valoare atribuită
- 3.800 RON
- Data publicării
- 10.07.2026 07:50
- Termen limită
- 15.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.07.2026 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.800 RON
din 3.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro