Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adrenostazin 1.5mg/5ml-sol.inj/perf. x 5 -Terapia RO CARBAZOCHROMI SALICYLAS
- Număr anunț
- DA40818603
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 965,40 RON
- Valoare atribuită
- 965,40 RON
- Data publicării
- 14.07.2026 12:02
- Termen limită
- 19.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.07.2026 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
965,40 RON
din 965,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro