Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALGIFEN COMPRIMATE / COMBINATII

Număr anunț
DA40817400
Autoritate contractantă
Spitalul Sovata-Niraj (CUI 28605975)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,62 RON
Valoare atribuită
503,62 RON
Data publicării
14.07.2026 11:00
Termen limită
19.07.2026 17:00
Data finalizării
14.07.2026 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,62 RON

din 503,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.