- Număr anunț
- DA40806886
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 38740000-4 · Temporizatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 946,07 RON
- Valoare atribuită
- 946,07 RON
- Data publicării
- 13.07.2026 09:42
- Termen limită
- 18.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2026 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
946,07 RON
din 946,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro