Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placute TLC Macherey-Nagel, Ref. 2131
- Număr anunț
- DA40820389
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
- Cod CPV
- 44431000-0 · Placi de acoperire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 522,34 RON
- Valoare atribuită
- 522,34 RON
- Data publicării
- 14.07.2026 13:28
- Termen limită
- 19.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.07.2026 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
522,34 RON
din 522,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro