Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB 30*200

Număr anunț
DA40815110
Autoritate contractantă
Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
44533000-5 · Dispozitive de fixare din cupru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.427,20 RON
Valoare atribuită
2.427,20 RON
Data publicării
14.07.2026 09:05
Termen limită
19.07.2026 17:00
Data finalizării
14.07.2026 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.427,20 RON

din 2.427,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.