Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALATII DE SCURGERE SI ALIMENTARE CU APA

Număr anunț
DA40821666
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC CAI FERATE CONSTANTA (CUI 4210790)
Furnizor / câștigător
PRIME FINISH S.R.L. (CUI 51210856)
Cod CPV
45231112-3 · Instalare de retea de conducte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.222,52 RON
Valoare atribuită
27.222,52 RON
Data publicării
14.07.2026 14:33
Termen limită
19.07.2026 17:00
Data finalizării
14.07.2026 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.222,52 RON

din 27.222,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.