Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringa Hamilton Microliter 701 N, 10 µl
- Număr anunț
- DA40820672
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 608 RON
- Valoare atribuită
- 608 RON
- Data publicării
- 14.07.2026 13:42
- Termen limită
- 19.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.07.2026 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
608 RON
din 608 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro