Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Boltar beton 30x25x17
- Număr anunț
- DA40808749
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- MATCONS S.R.L. (CUI RO2828558)
- Cod CPV
- 44111600-7 · Blocuri (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.815 RON
- Valoare atribuită
- 1.815 RON
- Data publicării
- 13.07.2026 11:21
- Termen limită
- 19.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.07.2026 07:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.815 RON
din 1.815 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro