Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 32,6% sub estimat
Clorzoxazon 250mg-
- Număr anunț
- DA40821021
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33632200-1 · Miorelaxanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 513 RON
- Valoare atribuită
- 345,60 RON 32,6% sub estimat
- Data publicării
- 14.07.2026 13:59
- Termen limită
- 19.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.07.2026 07:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
345,60 RON
din 513 RON estimat
32,6%
Adjudecat la 67,4% din estimat · economie 167,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.