Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memory memorii memorie stick flash 64GB 64 GB USB 3.2 AUV150-64G-RRD ADATA

Număr anunț
DA40818439
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
525,20 RON
Valoare atribuită
525,20 RON
Data publicării
14.07.2026 11:54
Termen limită
19.07.2026 17:00
Data finalizării
15.07.2026 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

525,20 RON

din 525,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.