Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie prosop rola role celuloza 2 straturi 679g 679gr 679 g gr grame 100m 100 m metri PARISS

Număr anunț
DA40820963
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,50 RON
Valoare atribuită
256,50 RON
Data publicării
14.07.2026 13:57
Termen limită
19.07.2026 17:00
Data finalizării
15.07.2026 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,50 RON

din 256,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.