Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEDICAMENTE TEI
- Număr anunț
- DA40814524
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33631200-4 · Emoliente si protectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248,80 RON
- Valoare atribuită
- 248,80 RON
- Data publicării
- 14.07.2026 08:27
- Termen limită
- 19.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.07.2026 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
248,80 RON
din 248,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro