Ofertă acceptată Cumpărare directă

DERMANIOS SCRUB 4%-Sapun antiseptic pt dezinf chirurgicala a mainilor prin spalare 1litru cu pompa

Număr anunț
DA40822670
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.880 RON
Valoare atribuită
5.880 RON
Data publicării
14.07.2026 15:51
Termen limită
19.07.2026 17:00
Data finalizării
15.07.2026 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.880 RON

din 5.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.