Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 19,9% sub estimat

HERCEPTIN 150MG*1FL

Număr anunț
DA40819066
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.585,70 RON
Valoare atribuită
13.287,70 RON 19,9% sub estimat
Data publicării
14.07.2026 12:24
Termen limită
19.07.2026 17:00
Data finalizării
15.07.2026 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.287,70 RON

din 16.585,70 RON estimat 19,9%

Adjudecat la 80,1% din estimat · economie 3.298 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.