Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dulap metal pentru medicamente 4 usi 2 metalice 2 sticla 3 polite 900X400X1900 FARA MONTAJ C151 B4U
- Număr anunț
- DA40822312
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MACIN (CUI 4321380)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.193,82 RON
- Valoare atribuită
- 3.193,82 RON
- Data publicării
- 14.07.2026 15:19
- Termen limită
- 20.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.07.2026 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.193,82 RON
din 3.193,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro