Ofertă acceptată
Cumpărare directă
masca de protectie 3M cu filtru FFP3 PLIATA CU SUPAPA pentru riscuri biologice 9332+ Aura
- Număr anunț
- DA40825517
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.299 RON
- Valoare atribuită
- 3.299 RON
- Data publicării
- 15.07.2026 10:33
- Termen limită
- 20.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.07.2026 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.299 RON
din 3.299 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro