Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare incaltaminte de lucru
- Număr anunț
- DA40817833
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
- Furnizor / câștigător
- MAT EXCLUSIV S.R.L. (CUI 40293600)
- Cod CPV
- 18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.631,60 RON
- Valoare atribuită
- 11.631,60 RON
- Data publicării
- 14.07.2026 11:21
- Termen limită
- 19.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.07.2026 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.631,60 RON
din 11.631,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro