Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Crotalii vanatoare - DS Sibiu
- Număr anunț
- DA40816224
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- SERIPLAST ANEMARY SRL (CUI 34420963)
- Cod CPV
- 03340000-6 · Crotalii pentru animale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare atribuită
- 2.250 RON
- Data publicării
- 14.07.2026 10:04
- Termen limită
- 20.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.07.2026 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.250 RON
din 2.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro