Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aciclovir 250mg-pulb.pt.sol.perf. x 5fl-Rompharm Company RO ACICLOVIRUM

Număr anunț
DA40828296
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33651400-2 · Antivirale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,76 RON
Valoare atribuită
638,76 RON
Data publicării
15.07.2026 12:55
Termen limită
20.07.2026 17:00
Data finalizării
15.07.2026 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,76 RON

din 638,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.