Ofertă acceptată Cumpărare directă

Taxa racire vas Dewar Azot lichid

Număr anunț
DA40826523
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
Cod CPV
98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75 RON
Valoare atribuită
75 RON
Data publicării
15.07.2026 11:25
Termen limită
20.07.2026 17:00
Data finalizării
15.07.2026 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75 RON

din 75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.