Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fasa elastica pentru compresie moderata, 10 cm x 5 m,12 cm x 5 m ,OMNIFIX ELASTIC

Număr anunț
DA40829750
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI RO3102390)
Cod CPV
33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
852 RON
Valoare atribuită
852 RON
Data publicării
15.07.2026 14:12
Termen limită
20.07.2026 17:00
Data finalizării
15.07.2026 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

852 RON

din 852 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.