Ofertă acceptată
Cumpărare directă
METAMIZOL KALCEKS 500 mg/ml sol.inj. X 10 fiole METAMIZOLUM NATRIUM ALGOCALMIN
- Număr anunț
- DA40829403
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 810 RON
- Valoare atribuită
- 810 RON
- Data publicării
- 15.07.2026 13:53
- Termen limită
- 20.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.07.2026 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
810 RON
din 810 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro