Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adrenostazin 1.5mg/5ml-sol.inj/perf. x 5 -Terapia RO CARBAZOCHROMI SALICYLAS

Număr anunț
DA40829279
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,08 RON
Valoare atribuită
193,08 RON
Data publicării
15.07.2026 13:45
Termen limită
20.07.2026 17:00
Data finalizării
15.07.2026 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,08 RON

din 193,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.