Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLOPIXOL DEPOT 200 mg/ml sol.inj. X 10 fiole ZUCLOPENTHIXOLUM
- Număr anunț
- DA40821214
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 563,50 RON
- Valoare atribuită
- 563,50 RON
- Data publicării
- 14.07.2026 14:09
- Termen limită
- 20.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.07.2026 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
563,50 RON
din 563,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro