Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse pentru CSC "Casa Rozei" Urlati - PLASA OPACA VERDE 2x100 M - Ref. 1061

Număr anunț
DA40824403
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39561200-4 · Tesaturi din plasa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
545,83 RON
Valoare atribuită
545,83 RON
Data publicării
15.07.2026 09:38
Termen limită
20.07.2026 17:00
Data finalizării
15.07.2026 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

545,83 RON

din 545,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.