Ofertă acceptată Cumpărare directă

TIGLA MET BALCANIC2930X1180 8017 MAT 0,5

Număr anunț
DA40815709
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44212381-3 · Invelitori metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.592,24 RON
Valoare atribuită
1.592,24 RON
Data publicării
14.07.2026 09:37
Termen limită
20.07.2026 17:00
Data finalizării
15.07.2026 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.592,24 RON

din 1.592,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.