Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire filtre si ingienizare la purificatoarele de apa - UNITATEA CENTRALA

Număr anunț
DA40822512
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
Furnizor / câștigător
LA FÂNTÂNA S.R.L. (CUI RO50455254)
Cod CPV
90920000-2 · Servicii de igienizare a instalatiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.188,20 RON
Valoare atribuită
2.188,20 RON
Data publicării
14.07.2026 15:34
Termen limită
20.07.2026 17:00
Data finalizării
15.07.2026 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.188,20 RON

din 2.188,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.